Opis obiektu

Kryty Basen w Andrychowie – to nowoczesny obiekt otwarty 2 września 2019 r.

Kryty Basen czynny jest codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6.15 – 21.40.

PARKING:

Do dyspozycji klientów Kryty Basen oferuje przestronny, bezpłatny parking z 55 miejscami parkingowymi oraz wydzielonym placem dla 3 autokarów.

W HOLU ZNAJDUJE SIĘ:

– KASA możliwość płatności bezgotówkowej – kartą płatniczą oraz akceptujemy karnety operatorów  zewnętrznych zgodnie z regulaminem. Klienci w kasie mogą zakupić pieluchomajtki dla dzieci oraz ochraniacze na obuwie.

SZATNIA bezpłatna samoobsługowa na okrycie wierzchnie.

W holu znajduje się również 121 szafek depozytowych na obuwie oraz osobiste rzeczy płatne monetą 2 zł. W tym miejscu klienci zobowiązani są do zmiany obuwia i przejście do strefy basenowej już w klapkach basenowych.

– AUTOMATY VENDINGOWE z szerokim asortymentem od gorących i zimnych napojów po słodycze i przekąski. Automaty posiadają system płatności bezgotówkowej.

W holu basenu dla klientów znajdują się toalety oraz wygodne sofy na których klienci mogą odpocząć lub poczekać na zajęcia.

WIDOWNIA:

Wyposażona jest w 88 miejsc siedzących dla klientów oraz kibiców.
Na widownie można wejść bezpośrednio z holu basenu w obuwiu zamiennym lub w ochraniaczach jednorazowych na obuwie, które można zakupić w kasie basenu.

UDOGODNIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH:

– parking z trzema wydzielonymi miejscami,

– basen usytuowany na jednym poziomie,

– szerokie drzwi wejściowe,

– odpowiednio dostosowane szatnie, toalety, natryski,

– wózki inwalidzkie do przemieszczania się w strefie basenowej,

– specjalistyczny hydrauliczny podnośnik basenowy, który transportuje osobę bezpośrednio do / z basenu sportowego czy rekreacyjnego.

 

MOSKIT

W obiekcie Krytego Basenu w Andrychowie znajduje się również siedziba jednostki Miejskiego Ośrodka Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie. Wejście znajduje się od strony południowej.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30.